BLOG: Označil legionáře za nácky, jeho bratr cenzuruje kritiky na iDNESu 

(Zakázány článek Provazníkové níže) Radek Banga na facebooku tvrdí, že členové kapely Ortel  měli na sobě nacistické symboly při převzetí stříbra na Slavících. Psali jsme zde. Tím vlastně označil československé legionáře v Rusku za nácky… 

Po zveřejnění těchto pomluv začali lidé na síti sdílet texty Banky alias Gypsy.cz. Na blogu iDNES.cz to byla například bloggerka Provazníková. Za odměnu si od bratra tohoto rappera vysloužila úplný zákaz blogování. Právě kvůli úryvkům textů Radka Bangy jí Patrik Banga zablokoval možnost veřejně psát na zmíněném webu. 

TEXT PROVAZNÍKOVÉ, KTERÝ ZPŮSOBIL JEJÍ ZABLOKOVÁNÍ 

Tak sem si dala tu „práci“ a poslechla asi 40 písniček pána Ortela. Abych byla v malbě, když si ho teď každý přežvykuje v hubě a Radku Bangovi se kvůli němu zapaluje koudel u zadku tak, že vystřelí ze sálu jak cikán ze sámošky.

Jako úplný hudební laik musim říct, že hudebně nic moc. Ve svých pivařských rockerských letech – tak před 12 lety – jsem ujížděla na lepších kouscích. Doteď jsem si říkala, že to ten Ortel ve fóglovi válí prostě proto, že lidi sou nasraný, a to tak, že hodně. Nechat (téměř) vyhrát v uhlazené komediantské šaškarádě někoho, koho se neomarxističtí komedianti s IQ vařené brambory snaží mediálně zničit, je prostě forma protestu. Protestu proti všemu tomu omezování a regulacím. Ale především proti všem fakticky nevzdělaným kašparům, kteří jen díky technologiím dnešní doby neživoří na hradních nádvořích, ale čumí na nás i v obýváku z čumbedny a z titulních stránek blitkovin, kde kážou lidem, jak jsme xenofobní národ a máme přijímat uprchlíky.

Ale pak jsem vstřebala ty Ortelovy texty.

Vo čem zpívá Ortel

Pobavila mě píseň Absurdistán: „..pozvu všechny do Prahy, ať to všechno vidí…jak válej se tam tataři…jak ňáký ženě na hlaváku teče z hlavy hnis. …co tam dělaj politici, to se nikdo nedoví, asi píšou lobbistům domácí úkoly. … psychopati na silnici, magoři a vrazi, dnes a denně potkávám je, naši páni drazí. Páni, co si ve vázankách ruce sobě mejete a na slušný lidi tak vokatě serete!“

Co je na tom nenávistného? No, přiznejme si, agresivita a nenávist tam je. Ten pán je trošičku naštvanej. Jenže, málo platné: ten text je pravdivý. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Tak dál.

Píseň Gayparáda. Hned na začátku zpívá o tom, že jemu jako heterákovi žádná neziskovka prachy na proháňku Prahou nedá. „Pro mě za mě ať si zadky servou, ať už lesby nebo bukvice. Nepochopim, proč s takovou vervou, maj potřebu transparentně brázdit ulice.“ Směju se a podepsala bych se pod to. Potřeba veřejně tramtarárovat svoji sexuální orientaci je na psychiatrické vyšetření a plýtvat na průvod zakomplexovaných blbců penězi, které by někomu opravdu mohly pomoct, je nechutné. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Pokud vim, nikomu uřezáním pindíka nevyhrožuje.

Písně Mešita a Zůstaň mým domovem jsou namířené proti islámu. Jak už vzdělaní, moudří lidé ví, každý správný muslim je vrah – zkrátka proto, že vrahem byl zvrhlík Mohamed a jeho život je pro každého muslima následováníhodným příkladem. Není problémem Ortela, že neomarxističtí polomozci nejsou schopni si přečíst základní texty islámu, Ústavu ČR a Listinu základních práv a svobod a historii muslimské výbojnosti. Páč pak by ti hysterici zjistili, že Ortel se v těchto dvou písních prostě jen staví za svoji vlast, a to z dost opodstatněných důvodů. Vždyť on i v jedné písničce zpívá o tom, že chce ve své vlasti klid a mír!!!

Určitě jsem neslyšela všechny jeho výplody, možná, že chce někde někoho našrotovat do špekáčku, ale to, co jsem slyšela, nemá s nacizmem nic společného.

Nacistické symboly vs. svoboda slova a vyjádření

Prý že lebka s hnátama je nacistický symbol. Tyjo. Je to symbol používaný v asitak miliardě různých hudebních skupin, hnutí, sekt, ideologií a já nevím čeho, nebo prostě jako vizuální umění napříč historií od pravěku až dodnes. To samé platí pro pravotočivý i levotočivý hákový kříž, který byl pravděpodobně užit již v neolitu, ve všech kulturách od hinduismu, buddhismu, zoroastriánství, až po moderní Evropu 20. století značil štěstí – a byl znakem hned několika evropských letectev či vojenských složek jak před, tak i po 2. sv. válce. Jen kvůli Hitlerovi se všichni podělali a kvůli omezení svobody slova se bojí tento starověký symbol štěstí/talisman používat. (Věděli jste, že v Německu nesmíte na auto chtít značku s písmeny AH, i pokud to jsou vaše iniciály? A celou řadu „nacistických“ číselných kombinací obsahujících 88. Ano, to je „svobodná“ Evropa. Snad mi tady v Německu jednou nepřepíšou rok narození.)

Ale dost Ortela, nechme se kulturně pozvednout Gipsy CZ.

Nachystejte si blicího pytlika a pojďme hodit voko na tvorbu uraženého Radka Bangy a la Gipsy CZ. Jeho tvorbu jsem taky trochu sjela. Nejdřív parafrázuji, co pronesl v rozhovoru na expres.cz: Ortel je nácek…umělec by měl šířit pozitivní energii, přinášet radost, poselství, povznášet k něčemu dobrému…

Naprosto s Bangou souhlasím – to samé tvrdím o vizuálním umění, v němž se vyznám podstatně víc a vystavené posrané hajzlíky uprostřed galerií považuji za úpadek společnosti (o tom jindy). Při procházení jeho textů jsem ale měla problém udržet večeři v žaludku. Pro ilustraci jen jeden text – z písně „Černej kluk“.

Jeden černej kluk hledal takle šuk

jakou píču vošuká to mu bylo fuk

dal do kapsy love a už si to klove

přímo ven z domu do centra metropole

tam r ́n ́b klub spousta divnejch tlup

kundy ale supr tak zaplatil vstup

sotva došel k baru pička jako sviň

stačilo pár keců a už jdou na drink

ožral jí jak nic po třech panacích hrne si jí

co však prijde ani jeden z nich netuší

ještě ani ráno a řekla mu ano

šuk už byl jistej už je zaděláno

a tak si tak jdou už se vocucujou

a na dlouhou noc se připravujou

sotva dveře zavřou už mu hulí péro

do postele vlezou a jedou

jak to bylo dál to už je jedno

protože to podstatný je že

tenhle černej kluk teď chcípá na céčko omámen

za jedinou mrdačku je s timhle klukem amen

A tento pán káže o morálce, o tom, že umění má pozvedávat.. No, on tedy pozvedává zajímavě nechutným způsobem.

Kde je problém?

Menšiny jsou státem chráněné, ba dokonce privilegované do takové míry, že to většinovou populaci štve. Problém není Ortel. Problém je státní aparát, síť parazitujících neziskovek, které se svou činností stále více vzdalují od zájmů většinové společnosti, zatímco podporují menšiny, které se mnohdy o stát žádným způsobem nezasloužily. Problémem jsou již výše zmínění komedianti s IQ brambory a hloupí lidé, kteří chtějí za každou cenu rozvracet stabilní, staletími ověřený společenský řád, to vše křikem, urážkami prezidenta a zpochybňováním demokratické volby, urážkami většiny českých občanů a nadáváním prázdnými, neopodstatněnými slovy bez argumentů: xenofobové, nácci, islamofobové.

Lidem se asi zkrátka česká kotlina libí a nechtějí, aby to byla kotlina černá a zaodpadkovaná. A rozumný lidi se nechtějí vracet do středověku a pouštět sem ideologii, která ponižuje ženy. Především ale hodně neziskovek a všech trotlů hajících „práva menšin“ zapomíná, že demokracie je především o hlasu většiny. A ta většina – sorry, teď to bude asi rasistické (?) je v Česku prostě bílá, heterosexuální, nemuslimská a ateistická. Většina lidí nejsou rasisté a nechtějí utlačovat menšiny. Zeptejte se pár lidí, co říkají na Vietnamce. Vsadím se, že prostě ať si prodávají ty svý fejkový hadry dál, když nikoho neprudí, učí se česky, posílají děti do školy. Pak se zeptejte na cikány. Na muslimy.

Problém není údajný rasismus českého národa, problémem je pozitivní diskriminace menšin, do které se lije neuvěřitelné množství peněz, a přesto to nikam nevede. Ale je to takové hrnečku vař: a hrneček nám pomalu přetéká.

Radoslav Banga (Gypsy.cz) označil československé legionáře za nacisty. Rozeberme si “nacistické” symboly kapely Ortel

Romský rapper Gypsy.cz, civilním jménem Radoslav Banga, odešel v sobotu 26.11. z ceremoniálu předávání cen českého Zlatého Slavíka 2016 poté, co byla na stříbrné pozici oceněna kapela Ortel. Poté médiím sám řekl, že odešel, protože Slavík ocenil neonacistu.

Pomineme nyní to, že se neštítil spolupráce s hnutím Antifa a zaměřme se na symboly, na které on i mnozí další multikulturalisté upozorňují.

Sám Banga pak upozornil na svém facebooku na symboly, které měli členové kapely na sobě. Lebka s kostmi za sebou má být nacistický symbol, podobně jako kříž, který měl Tomáš Ortel na sobě při předávání “stříbrné” medaile.

Československý legionář v Rusku za 2. sv. války
Československý legionář v Rusku
Ortel - kapela s "vadnými symboly"
Ortel – kapela s “vadnými symboly”

Tomáš Ortel má na sobě kříž, jenž má být podle Bangy symbolem nacismu. Ten se však mýlí, protože uniforma na fotografii výše patřila československým legionářům, kteří operovali v Rusku.

Červenobílá stužka je symbolem Čechie, umrlčí lebka znamená “překvapivě” smrt, neboli není života bez Českého státu, svobodu nebo smrt a “Bijte, zabijte, nikoho neživte.” Osvětu právě zmíněné lebce se pokusil nabídnout další fanatický multikulturalista Peszynski.

Ten vysvětlil, že příslušnost neonacismu se rozpozná podle toho, že “hnáty” jsou za lebkou a ne pod ní, jako to mají piráti. Jak vysvětlí, že Johny Depp má tetování s lebkou, za níž jsou “hnáty”, tedy podle jeho vysvětlení nacistický symbol, jenž se několikrát objevil i ve filmové sérii Piráti z Karibiku?

Johny Depp má lebku s "hnátami" za ní - podle Perszynského nacistický symbol
Johny Depp má lebku s “hnátami” za ní – podle Perszynského nacistický symbol
Skutečná "nacistická" lebka
Skutečná “nacistická” lebka

Máte tu porovnání. Lebka hned na tímto textem je ta, kterou používali nacisté, ale pozor, není to jediný význam. Nacisté si lebku okopírovali od Prusů z 18. století.

pruska-umrlci-lebka
Pruská umrlčí lebka

V 18. století byl v Prusku zaveden pro husary Tělesné stráže černý stejnokroj s velkým odznakem umrlčí lebky (viz foto nad tímto textem) na čepicích jako čestné pamětní označení a upomínka na krále Bedřicha Viléma I. Husaři tohoto pluku byli též mezi pruskými oddíly, které rozhodly bitvu u Waterloo v roce 1815. Kdybychom šli dopodrobna, tento symbol užívali i příslušníci některých brunšvických pluků, tentýž symbol pak používaly některé německé pluky v 1. světové válce.

Ortel vs nacisté
Ortel vs nacisté a historie

Jak vidíte na obrázku pod textem, Banga a ostatní multikulturní fanatici Ortela ze současné příslušnosti k neonacismu obviňují bez důkazů. Zaprvé, nacistický kříž má předchůdce. Jako v mnoha jiných případech, nacisté si symbol “převzali” z historie. Tomáš Ortel navíc nosí kříž zcela jiný. To slovo “zcela” je důležité. V takových symbolech je důležitý každý detail a dvojité špičky na všech cípech kříže jsou úplně jiné tématu, konkrétně sahá do Itálie a 11. století.

V 11. století existovala na západním pobřeží Itálie malá republika Amalfi, která měla ve znaku právě tento symbol. Amalfští kupci pak založili v Jeruzalémě v polovině 11. století nemocnici – špitál sv. Jana Slitovníka, spravovaný benediktiny. Během křižáckých výprav byl název změněn na špitál sv. Jana Křitele a r. 1113 bylo nemocniční bratrstvo potvrzeno papežem jako nový církevní řád johanitů (též špitálníků, popř. řád sv. Jana). Šlechtici, kteří byli členy řádu, byli ozbrojení.

Roku 1530 jim byla papežem přidělena Malta jako léno. Od té doby se řád někdy nazývá řádem maltézských rytířů. Odtud název symbolu – maltézský kříž.

Pan Banga by měl nejdříve pobrat rozum a při studiu symboliky dát pryč všechny emoce. Neonacismus má v tomto i malou výhodu, protože nacistické symboly mají historické předchůdce. Nácka však většinou dobře poznáte, symboly nechává společně kooperovat. Tomáš Ortel mezi tyhle lidi nepatří. Používá symboly zcela jiné. Banga by si měl uvědomit, že jeho výjevy uráží historii českých a slovenských válečných hrdinů…

 

Jean-Claude Juncker označil Castra za hrdinu

Jean-Claude Juncker, předseda Evropské komise, v reakci na smrt diktátora Fidela Canstra, jenž má na svědomí smrt až několika desítek tisíc lidí, smutnil. “Pro mnohé byl hrdina,” napsal na twitter.

Aktivista a politik Reheem Kassam. Na slova Junckera, který napsal: “Se smrtí Fidela Castra svět ztratil člověka, jenž byl pro mnohé hrdinou,” mu odpověděl stručně: “Junckere, co vás jako první zaujalo na tomto diktátorském, cenzorském a ideologickém tyranovi?”

Juncker není jediný. Smutní i kanadský liberál

Premiér Kanady za Liberály Justin Trudeau ve svém tiskovém prohlášení napsal: “S hlubokým smutkem jsem se dnes dozvěděl o smrti nejdéle sloužícího prezidenta Kuby. (…) Jménem všech Kanaďanů nabízím nejhlubší soustrast rodině, přátelům a mnoha, mnoha příznivcům Fidela Castra. Připojujeme se k lidem na Kubě, kteří truchlí nad ztrátou tohoto pozoruhodného vůdce.”

Lidé na Kubě mezitím slaví smrt člověka, jenž desítky let omezoval lidská práva.Fidel Castro šest desítek let utlačoval Kubánce. Snažil se o nastolení dokonalého socialismu.

Kladný vztah politiků z Evropské unie ke komunismu je již dlouhodobě známý. Psali jsme o tom například i zde. Raheem Kassam je exmuslim a pravděpodobně budoucí předseda UKIP, což je britská strana, která se hlavně zasloužila o hlasování Britů o EU. Krom jiného je také editorem na webu Breibart.com.

“Společná armáda EU” může v budoucnu znamenat druhý “1968”

​Evropský parlament včera odhlasoval plán na vytvoření Evropské armády. V rezoluci parlamentu stojí jasná žádost o sjednocení obrany členských států pro následující roky.

“EP vyzývá Evropskou radu, aby se ujala vedoucí úlohy při postupném vytváření společné evropské obranné politiky a poskytla dodatečné finanční zdroje, které zajistí její provedení, s cílem jejího zavedení v rámci příštího víceletého politického a finančního rámce EU,” píše.

Proti návrhu hlasovali Svobodní, ODS, komunisté, a jediný Keller z ČSSD. Pro tento způsob sjednocení byli: ANO, TOP09, Lidovci a ČSSD. Problém však může být fakt, že vůli České republiky Evropský parlament může kdykoliv přehlasovat.

O konkrétní formě vojenské spolupráce se bude teprve ještě jednat. Co však víme, je, že například německá policie může na našem území kdykoliv zasahovat, v krajních případech bez povolení české strany. Evropská armáda může tohle posunout ještě dál.

Tak například v Komisi nyní stojí na stole návrh, který chce vytvořit skupinu úředníků, kteří by rozhodovali dle své vůle, zda jsou v členské zemi porušována lidská práva a popřípadě měli neomezené možnosti sankcí. Může tak dojít k tomu, že člen, který si nesjedná mezi občany pořádek dle evropských směrnicí, se setká se silou evropské armády na vlastní kůži.

Musíme podotknout, že EU má velmi kladný vztah ke komunismu. Nechce trestat komunisty a ani je zakazovat, přestože tato ideologie stala svět cca 100 milionů životů. Naopak prohlášení a chování politických hlav EU má s komunisty mnoho společného.

Obavy, že armáda EU pod velením Bruselu přímo ohrožuje suverenitu členů, je na místě. A navíc to není ani první a ani poslední takto podivně sjednocující krok EU. Vzpomeňme na povinné miliardy Řecku, společné blokace vůči Rusku nebo kvóty na migranty.

Pro nás, pro člena, kterého téměř každý přehlasuje, existuje nyní jediné východisko. Vystoupení z EU. Jinak hrozí, že v případě, že se Bruselu nebudou líbit například prohlášení prezidenta, nastane nový “1968”. Evropští politici již totiž bohužel nechápou realitu..

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

Michal Horáček vzal do týmu známé multikulturní fanatiky a kandiduje na prezidenta

Cerman, zaměstnanec státního projektu HateFree Culture, brněnský zastupitel a člen multikulturního hnutí Žít Brno Marek Kvapil. Nyní samozřejmě nesepisujeme seznam bláznivých multikulturních fanatiků zaměstnaných státem, ale pomocníky pana Horáčka v jeho prezidentské kampani. Podobně smýšlející osazenstvo by měl i jeho tým na Hradě:

Magda Vašáryová, která řekla, že by politici měli jít proti vůli národa, Saša Uhlová z rodiny ombudsmanky, která pomáhá šikanovat ředitelku Střední zdravotnické školy. Dále pak by na Hradě Horáčkovi pomáhala Eliška Wágnerová, novinářka a členka strany zelených, která považuje islámské dámské plavky za náboženskou svobodu.

Dalším na seznamu možných budoucích kolegů kandidáta na prezidenta je Petr Kolář, nikoliv zpěvák, ale bývalý náměstek ministerstva zahraničí, který sice prohlásil militantní islamismus za fašismus, ale vyloučil jeho sebemenší souvislost s islámem.

Michal Horáček by podle kritiků Zemana mohl být upřímnou osobou, která by nelhala. Toto však po vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách napsal na facebook: “Co ale potěšilo: paní Clintonová se nevytratila zadním vchodem. Panu Trumpovi zatelefonovala, uznala jeho vítězství a blahopřála mu k němu. Politická kultivovanost USA tedy žije dál, k tomu blahopřeji i já.” Clintonová přitom učinila jedno prohlášení s několikahodinovým zpožděním a pak se na více než týden stranila veřejnosti.