Při multikulturní výchově pravopisné chyby na tabuli a hra s různobarevnými léky

Muslimka píše dětem na tabuli takový zvláštní příběh. Zkráceně je to asi takto. Vojtovi k tomu, aby neumřel na problémy se srdcem, je nutno podat dva různě barevné prášky. Jeden červený a druhý modrý. Dva stejně barevné léky by mu nepomohly. 

Říká se tomu nenápadné podsouvání. Když malému dítěti, které právě pumpujete dokonalostí různorodosti, podsunete dvacet příběhů o tom, jak něco “stejného” je horší než něco “různého” či “rozmanitého”, dítě přepne a mozek bude vše různé a jiné, bez ohledu na cokoliv, považovat za lepší. Je to dokonalý podprahový prostředek pro pumpování jediné správné myšlenky do hlavy dítěte.

A co je na tom, že se děti na tabuli dozvědí, že slovo “problémy” se píše jinak, než se učily, a tedy “problémi.” Fakta jsou v multikulturalismu na úplně vedlejší koleji. Na obrázku vidíte onu muslimku ve třídě i s pravopisnou chybou. Celkový dojem z písma také není nejlepší na to, že autorem je dospělá žena.

Muslimka při multikulturní výchově nedbá na chyby, ale jen na multikulturalismus (zdroj: Hynek Charous)

Podle Charouse jsou dotčené školy ZŠ Rozmarýnova a ZŠ Knesslova v Brně. Tamní magistrát například zakázal demonstrace před tamní mešitou. Oficiální důvod? “Nebezpečí uklouznutí na trávě.” Nebo náměstek po nepříjemném setkání v hospodě v onom podniku svolal multikulturní demonstraci na podporu vlastní a osoby a kvůli reakcím byla nucena hospoda na onen den zavřít.

Hynek Charous má navíc potíže. Kvůli svému protestu dostala jeho dcera ředitelskou důtku, byl mu odebrán facebookový profil a zastupitelka mu pohrozila sociálkou, jelikož odmítáním multikulturalismu je “on to největší nebezpečí pro své děti.”

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.