Brexit s Trumpem oproti Bellenovi s volbami do nizozemského parlamentu. Skóre 2:2, ale pro Evropu stále ideální podmínky pro vzestup muslimského extremismu a rasismu proti bělochům. Tak se dají shrnout nejdůležitější volby na Západě za posledních 9 měsíců.
Zatímco Američané dokázali ještě volbami zareagovat a Britové zvládli všechny legislativní překážky a míří k výstupu z EU, samotní nevolení komisaři chtějí EU ještě více semknout, neboli dále a pracněji tvořit evropský superstát, kde názor země, jako je například Česká republika, nikoho nezajímá a rozhodují za nás politici, na jejichž zvolení nemáme vliv. Dokázalo se to například o opatření proti legálním zbraním, psali jsme zde.
Na druhé straně ani druhý pokus Rakušanů nevedl k výsledku, který by se dal považovat za pozitivní. Vyhrál opět “neutrální” kandidát od Zelených Van Der Bellen. Tím prakticky ukončil naděje jakékoliv pravicové strany na vládnutí. Sám se totiž v rozhovoru pro český tisk nechal slyšet, že využije jakýchkoliv prostředků (a jako prezident je má), aby se kancléřem v Rakousku nestal populista. Narážel tím také na stranu svého soka Hofera z FPÖ. Psali jsme zde.
A také v Nizozemí vyhrála strana, která například v momentálním sporu s Turky nedělá nic pořádného. Správné gesto bylo nepustit do země cizí propagandu. Nyní však, místo tvrdého a nekompromisního jednání, premiér situaci moc nekomentuje. A hlasitě se nezastal ani svých velvyslanců v Turecku, kteří jsou v regulérním ohrožení života. Navíc výrazně posílili multikulturně fanatické strany, například Zelení. Pozitivní zprávou je, že tamní sociální demokraté oslabili z 38 křesel na 9.
Tady je potřeba se pozastavit. Nálepky, kterými Geerta Wilderse označovali například redaktoři České televize, nás vedly až k podání stížnosti na RRTV. Můžete jí zkopírovat a poslat za sebe. Důležité je ale také to, že volby nebyly jednoznačně negativní. Geert Wilders posílil z 15 křesel na 20 a strana jeho rivala Rutteho VVD též oslabila ze 41 křesel na 33.
Jak však volby působí pro nás Evropany? Velmi negativně. Lidé, jakoby přes všechnu nespokojenost nechtěli skoro nic měnit. Místo sociální demokracie volit zelené rozhodně není zlepšení. Mobilizace tureckých voličů, kteří mohou zároveň volit v Turecku, byl v Nizozemí jeden z rozhodujících faktorů vítězství Rutteho. A navíc nás čekají prezidentské volby ve Francii a tam jsou všichni kandidáti prakticky jednoznačně proti Marine Le Pen. Na případné druhé kolo tak mobilizují své voliče, aby volili jejího protivníka.
A Německo? AfD má slabou šanci. V médiích jsou cenzurováni, útoky na ně nikdo nikdy nezveřejní, ale soudy s extremisty, kteří na demonstracích nosí například placku AfD jsou na prvních stranách všech novin. V Německu reálně hrozí vítězství Schulze, což by reálně znamenalo nejhorší volbu od dob Hitlera. Psali jsme zde. Jedno však víme jistě. Tímto tempem, pokud voliči nic neudělají, skončí Evropa, jak jí známe, do pěti let.
____________________________________________________
Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.
Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.