Nejasná definice “rasové a jiné nenávisti” může vést ke globální cenzuře. Kdokoliv vás může paralyzovat

V zásadách společnosti Facebook, Youtube, Google, Twitter, Instagram, PayPal, u zaměstnavatelů, v trestních zákonících téměř každé civilizované země na světě se dozvíte, že je zakázána rasová (politická, genderová a jiná) nesnášenlivost a diskriminace. Je to však velký problém, který mohou někteří lidé využít k naprosté paralýze životů lidí s nevhodnými názory.

Ono zjistit, kde se pohybuje hranice mezi názorem a nenávistí, je v dnešní politicky korektní době velice těžké. Uveďme si, jak náš web chápe pojem nenávist proti pojmu názor.

Názor, který je kriminalizován:

Podívejme se, jak my chápeme opravdu názor, který by neměl být mazán, ale mazán je:

“Ilegální migrace musí okamžitě přestat. Nechci sem žádné cizince. Nechci prosazování islámu.”

“Cikáni mají vyšší zločinnost, jsou častěji na sociálních dávkách, jsou průměrně agresivnější a mezi Cikány je více nezaměstnaných, než mezi bělochy.”

Potvrzujeme, že všechny zmíněné věty, které vidíte výše, patří mezi ty, které sociální sítě mažou, za které PayPal ruší účty a dokonce dočasně pozastavuje finanční prostředky a které různí členové neziskových organizací a politici označují za projev nenávisti a tím je v podstatě i kriminalizují.

Nenávist která se nemaže:

Na úvod této části si vytvoříme věty, které by podle nás kriminalizovány být měly:

“Střílejte Cikány. Migranty do plynu.” – tyto příspěvky však skutečně kriminalizovány jsou a jsou také mazány z internetu a zcela po zásluze. Jenže…

“Spalte Izrael”

“Ovládneme Evropu a zabijeme nevěřící!”

Jsou projevy nenávisti, které také vyzývají k páchání násilí, nicméně mazány rozhodně nejsou. Nejsou totiž ani zmiňovány, jejich existence je popírána. Přesto máme však materiály, které dokazují jejich existenci, ty najdete pod článkem.

Proč o tom píšeme?

Internet hraje v životě člověka naprosto zásadní roli. Nejen sdílení fotografií, ale i placení účtů a nájmu, nákupy, mzdy, účetnictví, zpravodajství, propagace politických stran před volbami. To vše má naprosto zásadní vliv a dělá se dnes hlavně přes internet.

A když vám PayPal zruší platby a pozastaví peníze, Facebook zakáže komunikovat s lidmi (40% Čechů ho používá, 20% Čechů ho upřednostní při dávání kontaktu před telefonním číslem), když vám YouTube zakáže videa nejen sdílet, ale i sledovat, když vám Google zruší email… Jste jako osoba prakticky paralyzován.

To vše jen za překroucení slova “nenávist” a jeho definice, která je ohebná. Proto by zákon měl nenávist jasně definovat a i soukromé společnosti se zákonem řídit, ať sídlí kdekoliv. Mají vliv na celou společnost i politické dění. Měly by podléhat kontrole.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.